خانه بیک‌زاده: نصرتی شروع کننده درگیری نبود/ می‌توانم مثل سیدجلال و منتظری به جام جهانی بروم

بیک‌زاده: نصرتی شروع کننده درگیری نبود/ می‌توانم مثل سیدجلال و منتظری به جام جهانی بروم

0 ثانیه خوانده شده
0
0
2

به گزارش ” ورزش سه” نفت با هومن افاضلی روزهای بهتری را نسبت به نیم فصل اول سپری می کند و حالا این تیم امیدوار است که امسال در لیگ برتر ماندنی شود. هاشم بیگ زاده یکی از بازیکنان باتجربه ای است که افاضلی بارها از زمان حضورش از تاثیر این بازیکنان گفته است. بیک زاده راجع به شرایط تیم نفت گفت:« خداراشکر از زمانی که کادر فنی و مدیریت جدید آمده اند همه چیز روی روال است. همه دارند سعی شان را می کنند تا نتایج نیم فصل اول را جبران کنیم. از این بابت خوشحالیم هرچند توانایی ما بیشتر از این ها است. امیدوارم با تمرینات خوب وتلاش زیاد این روند را ادامه دهیم.»


او بااشاره به بازی با صنعت نفت گفت:« بازی سختی است هرچند ما در تهران میزبان هستیم. صنعت نفت تیم خوبی است که چند هفته است خوب نتیجه نگرفته است، جام حذفی را هم از دست داده؛ اما ما برای برد به زمین می رویم و دیگر مثل نیم فصل اول از پیش باخته نیستیم.»


بیک زاده درباره شیوه تدافعی تیم نفت در بازی های اخیر گفت:« ببینید خیلی از بهترین تیم ها و مربیان مثل مورینیو با همین سیستم قهرمان اروپا شدند. چلسی هم با همین روش قهرمان شد. اینکه ما در دفاع قوی هستیم به این معنی نیست که در حمله ضعیفیم. با اینحال تلاشمان را باید بیشتر کنیم تا گل های بیشتری هم بزنیم.»


او که تا جام جهانی قبلی یکی از مهره های اصلی و ثابت کارلوس کی روش در تیم ملی بود درباره دوری اش از تیم ملی گفت:« خیلی چیزها دست به دست هم دادند تا این اتفاق بیفتد. انتخاب های خوبی نداشتم، مصدومیت های پیاپی و خیلی مسائل باعث شد والا من هم مثل سیدجلال و پژمان منتظری می توانستم در این جام جهانی حضور داشته باشم. امیدوارم و بسیار دوست دارم که به روزهای خوبم برگردم.»


مدافع سابق تیم ملی درباره اتفاقات و حواشی بازی با سپاهان و اعتراض ساسان انصاری به محمد نصرتی گفت:« من در جریان حرف هایی که بین محمد نصرتی و ساسان انصاری رد و بدل را نشنیدم اما شناختی که از محمد نصرتی دارم بعید می دانم او مقصر بوده باشد. حتی داور به انصاری که زیادی با دست هایش بازی می کرد تذکر داده بود. به نظر من ساسان از محمد جوان تر است و باید احترام بزرگتر خودش را نگه دارد. ساسان انصاری بازیکن خوبی است که می تواند یکی از بهترین گلزنان لیگ باشد؛ اما این مسایل هم به خودش و هم تیمش لطمه می زند. من چند سال است محمد نصرتی را می شناسم و می توانم بگویم که او شروع کننده درگیری نبود.»


مدافع سابق استقلال درباره بازی این تیم برابر الریان گفت:« بازی سختی است و امیدوارم استقلال با این برد قدم محکمی بردارد. من با استقلال همین الریان را در ورزشگاه آزادی قبلا سه بر یک بردیم که خودم یکی از گل ها را زدم، دو گل دیگر را فرهاد مجیدی و آرش برهانی زدند. ما آن سال می توانستیم قهرمان شویم؛ اما مسایل حاشیه ای و اینکه بعضی از بازیکنان در بین راه تیم را ترک کردند و رفتند و متاسفانه این اتفاق رخ نداد.»او در انتها با اشاره به طلبش از استقلال گفت:« ۵۰۰ میلیون طلبم را بخشیدم؛ اما قرار شد باقیمانده طلبم را ماهیانه بدهند. یک ماه دادند؛ اما الان ماه دوم را ندادند. من واقعا روی این موضوع برنامه ریزی کرده بودم و امیدوارم آقای توفیقی به تعهدی که به من دادند پایبند باشند.»

منبع: ورزش ۳

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

فال روزانه ۰۳ / ۱۲ / ۱۳۹۶

... …