خانه اخبار روز اجتماعی عضو شورا: تهران پیش خور شده است!

عضو شورا: تهران پیش خور شده است!

0 ثانیه خوانده شده
0
0
2
عضو شورا: تهران پیش خور شده است!

خبرآنلاین: رییس کمیسیون معماری وشهرسازی شورای شهر تهران گفت: درآمد ناشی از فروش املاک و اراضی و تراکم فروشی پیش خور شده وطبیعی است مسئولان فعلی نتوانند همانند گذشته به افتتاح پروژه های عمرانی بپردازند.

 محمد سالاری با بیان اینکه مجموعه گسترده چالش ها فراروی شهردارتهران قرار دارد، گفت: اداره پایتخت با وجودانبوه مسایل و مشکلات مسیر دشواری را پیشروی ایشان گذاشته است.

او تاکید کرد: ظرفیت تهران برای اجرای پروژه های جدید عمرانی به اتمام رسیده است. درآمد ناشی از فروش املاک و اراضی و تراکم فروشی پیش خور شده است و طبیعی است مسئولان فعلی نتوانند همانند گذشته به افتتاح پروژه های عمرانی بپردازند.

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران ادامه داد: مطالبات شهروندان به حوزه های سخت افزاری خلاصه نمی شود و مردم توقعندارند شهر به کارگاه عمرانی تبدیل شود. مطالبه افکار عمومی افزایش کیفیت زندگیو ارتقای شرایط زیست شهری است.

سالاری با بیان اینکه به نظر من نجفی در ارایه گزارش ۱۰۰ روزه خیلی ملاحظه مدیریت شهری گذشته را کرد، گفت: من با این عنوان که شهردار کنونی تخلفات شهردار قبلی را افشا کرده باشد، موافق نیستم. نجفی سعی کرد، واقعیت ها را به صورت کلی ارایه دهد.

منبع: برترین ها

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در اجتماعی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

فال روزانه ۰۳ / ۱۲ / ۱۳۹۶

... …