خانه اخبار ورزشی توپ و تور باخت شهرداری ارومیه مقابل بانک سرمایه

باخت شهرداری ارومیه مقابل بانک سرمایه

2 ثانیه خوانده شده
0
0
2
باخت شهرداری ارومیه مقابل بانک سرمایه

ایسنا: در نخستین دیدار هفته هفدهم لیگ برتر والیبال از ساعت ۱۵ در خانه والیبال و در حضور تنها پنجاه تماشاگر تیم بانک سرمایه موفق شد برابر تیم بحران زده شهرداری ارومیه با نتیجه ۳ بر صفر به برتری دست یابد تا همچنان دست رقبا را برای رسیدن به رتبه نخست جدول کوتاه نگهدارد.

شاگردان مصطفی کارخانه در حالی ست های بازی را با امتیاز های ۲۵-۱۷، ۲۵-۱۹ و ۲۶-۲۴ به سود خود تمام کردند که با توجه به شکست هفته گذشته به سایپا برای حفظ صدرنشینی نیاز به این برد خانگی داشتند و با کسب پانزدهمین بردشان با چهل و پنج امتیاز در صدر باقی ماندند.

در سوی دیگر وضعیت شهرداری ارومیه بدتر از گذشته شد و شاگردان ساسان خداپرست با قبول یازدهمین شکستشان هم امیدهایشان را برای صعود به مرحله پلی آف را کمرنگ تر از گذشته می بینند و هم با پنج برد همچنان در رده دهم قرار گرفتند.

 فرشاد احمدزاده بازیکن ارومیه ای و شماره ۱۰ تیم فوتبال پرسپولیس تهران هم از نزدیک به تماشای بازی همشهریانش در خانه والیبال نشسته بود تا شاید با حمایت‌هایش تیم شهرش از بحران خارج شود اما بانکی ها اجازه این کار را به آن ها ندادند.

در دیگر بازی‌های هفته هفدهم از ساعت ۱۶ خاتم اردکان به مصاف کاله مازندران رفته است. ساعت ۱۷ نیز شهرداری تبریز از رعد پدافند کاشان میزبانی می کند.

از ساعت ۱۷:۳۰ شهرداری ورامین رو در روی ساری ۲۱ قرار می گیرد و هاوش گنبد میزبان سایپا تهران است. در مهمترین دیدار نیز پیکان تهران میهمان شمس است. منبع: برترین ها

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در توپ و تور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

مایکروسافت در فکر ربات انیمیشن‌ساز است

شرکت "مایکروسافت" نرم‌افزاری ابداع کرده است که قادر است "فکر و خیال" را روی کاغذ به طرح و …