خانه اخبار ورزشی سایر ورزش ها نادال: دوباره از صفر شروع می‌کنم

نادال: دوباره از صفر شروع می‌کنم

0 ثانیه خوانده شده
0
0
2
نادال: دوباره از صفر شروع می‌کنم

خبرگزاری فارس: رافائل نادال تنیسور شماره یک مردان جهان در ملبورن به سر می‌برد تا برای مسابقات آزاد استرالیا آماده شود.

وی در گفت‌وگویی درباره آمادگی‌اش اظهار داشت: احساس خوبی دارم و فکر می‌کنم هفته و تمرینات خوبی داشتم. امیدوارم که آماده رقابت باشم. احساس می‌کنم کم و بیش مسابقه خوبی داشته باشم.

نادال که از مسابقات ابوظبی و بریزبن به دلیل آسیب‌دیدگی زانو کنار کشیده بود، در این خصوص عنوان کرد: تصمیم گرفتم شروع کارم را به تاخیر بیندازم. من نیاز داشتم بیشتر تمرین کنم و شروع آرامی داشته باشم تا از نظر روحی و جسمی آماده‌تر باشم.

تنیسور شماره یک جهان درباره عدم حضور مربی‌اش، خاطرنشان کرد: این یک تغییر در دوره بازیگری من است. برای نخستین بار است که در یک تورنمنت تونی مربی رسمی من نیست اما من در تورنمنت‌های زیادی بدون او حضور داشته‌ام.

نادال یادآور شد: نمی‌توانم برای همه چیز از او تشکر کنم. حالا او تصمیم گرفته کار دیگری انجام دهد و تمرکزش را روی آکادمی گذاشته است. من حالا با مربیان دیگر (کارلوس مویا  فرانسیس) کار می‌کنم.

وی که مسابقات ملبورن را با سید شماره یک جهان شروع می‌کند، در این باره با شوخی گفت: شروع با شماره یک بهتر از رنک ۲۰ جهان بودن است. البته هر کسی از صفر شروع می‌کند و من هم دوباره از صفر شروع می‌کنم. امیدوارم سالم باشم و جنگجو، این مهمترین چیز است. امیدوارم از تنیس یک سال دیگر لذت ببرم.

منبع: برترین ها

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در سایر ورزش ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

مایکروسافت در فکر ربات انیمیشن‌ساز است

شرکت "مایکروسافت" نرم‌افزاری ابداع کرده است که قادر است "فکر و خیال" را روی کاغذ به طرح و …